Glasservis Kosta

Glasservis Kosta
Glasservis Kosta

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

KOSTA, glasservis, 59 dlr, snarlika, bl a "Bror", 1900-talets senare del, slipad dekor, bestående av: 11 rödvinsglas, 8 champagneglas, 5 grogglas, 2+5+4 selterglas, 8 snapsglas, 2+4 starkvinsglas, 10 likörglas varierande mått, enstaka glas med nagg medföljer

Bruksslitage

323700

2015-08-24