Vinglas
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHAMPAGNESKÅLAR, 6 st, slipad dekor, VINGLAS, 13 st, vinglasen troligen Orrefors 1970-tal, klockad kupa
3 vinglas med nagg medföljer, en champagneskål med nagg medföljer
Bruksslitage, några vinglas med beläggning på insidan
323702
2015-08-24