Vinglas

Vinglas
Vinglas

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHAMPAGNESKÅLAR, 6 st, slipad dekor, VINGLAS, 13 st, vinglasen troligen Orrefors 1970-tal, klockad kupa
3 vinglas med nagg medföljer, en champagneskål med nagg medföljer

Bruksslitage, några vinglas med beläggning på insidan

323702

2015-08-24