Japansk skulptur björn

Japansk skulptur björn
Japansk skulptur björn
Japansk skulptur björn
Japansk skulptur björn
Japansk skulptur björn
Japansk skulptur björn
Japansk skulptur björn
Japansk skulptur björn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, trä, Japan, 1960-tal, föreställande björn, signerad och daterad 1967 på sockel, höjd ca 28 exkl sockel, längd ca 44 cm exkl sockel, sockelns mått ca 54x25 cm

323704

2015-08-24