Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENSI/ ORIENTMATTA, semiantik, Turkmenistan, Yomout, hatchlo, ca 161x127 cm

Langettering med skador, kortsidor med slitage

323709

2015-08-24