FIrma Svenskt tenn bordsplateau

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVENSKT TENN, bordsplateau, tenn, 1944, oval med spegelglas, stämpelmärkt, höjd ca 3, 37x27,5 cm

Slitage, repor

323713

2015-08-24