Japansk keramik
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅLAR 4 st, KOPPAR / MUGGAR 5 st, VASER 2 st, främst Japan, stengods, delvis signerade, vasernas höjd 24 cm
Signerade lådor medföljer, några ej ursprungliga
En liten troligen kinesisk skål med nagg
323719
2015-08-24