Japansk keramik

Japansk keramik
Japansk keramik
Japansk keramik
Japansk keramik
Japansk keramik
Japansk keramik
Japansk keramik
Japansk keramik
Japansk keramik
Japansk keramik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅLAR 4 st, KOPPAR / MUGGAR 5 st, VASER 2 st, främst Japan, stengods, delvis signerade, vasernas höjd 24 cm
Signerade lådor medföljer, några ej ursprungliga

En liten troligen kinesisk skål med nagg

323719

2015-08-24