Slagbord
2015-08-24
323727
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLAGBORD, bemålad furu, 1800-tal, höjd 71, totallängd 169x98 cm
Bemålning med kraftigt slitage