David Ahlqvist oljemålning

David Ahlqvist oljemålning
David Ahlqvist oljemålning
David Ahlqvist oljemålning
David Ahlqvist oljemålning
David Ahlqvist oljemålning
David Ahlqvist oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID AHLQVIST (1900-1988), "Ljugarn", monogramsignerad och daterad DA -31, olja på duk, ca 42 x 65 cm

323737

2015-08-24