Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAVID AHLQVIST (1900-1988): Jordbrukstäppan, monogramsignerad och daterad DA -24, olja på duk, ca 54 x 47 cm
323740
2015-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här