Karin Olsson oljemålning

Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN OLSSON (född 1928): "Vid vatten", signerad Karin Olsson, daterad à tergo 1969, olja på duk, ca 19x20 cm

323753

2015-08-25