Bengt Åberg oljemålning

Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT ÅBERG (1941-2015): "Flyttfågel", signerad och daterad Åberg, olja på duk, 26x21 cm

323756

2015-08-25