Serverin NIlsson oljemålning

Serverin NIlsson oljemålning
Serverin NIlsson oljemålning
Serverin NIlsson oljemålning
Serverin NIlsson oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Vy över sjö, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 30x64 cm

Smärre färgbortfall

323759

2015-08-25