Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, omkring 1900, skuren valnöt och valnötsfaner, inredd med hyllplan, bakstycken med speglar, höjd 147, 103 x 54 cm, nyckel finns
Bruksslitage
323763
2015-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här