Vitrinskåp i valnöt

Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, omkring 1900, skuren valnöt och valnötsfaner, inredd med hyllplan, bakstycken med speglar, höjd 147, 103 x 54 cm, nyckel finns

Bruksslitage

323763

2015-08-25