Bänk rokokostil

Bänk rokokostil
Bänk rokokostil
Bänk rokokostil
Bänk rokokostil
Bänk rokokostil
Bänk rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, rokokostil, 1900-tal, stomme i betsad bok, sits klädd i broderad textil med motiv av rosor, höjd ca 36, 100x40 cm

Smärre slitage

323780

2015-08-25