Axel Lind oljemålning
2015-08-25
323785
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): "Mulen nordsjö", signerad Axel Lind, olja på duk, 37x69 cm