Skåp 1700-tal i rokoko

Skåp 1700-tal i rokoko
Skåp 1700-tal i rokoko
Skåp 1700-tal i rokoko
Skåp 1700-tal i rokoko
Skåp 1700-tal i rokoko
Skåp 1700-tal i rokoko
Skåp 1700-tal i rokoko
Skåp 1700-tal i rokoko
Skåp 1700-tal i rokoko
Skåp 1700-tal i rokoko

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, rokoko, fanerad i alm, inredd med smålådor och hyllplan samt skedhylla, höjd 207, 151 x 65 cm, nycklar finns

Fanerskador, sprickor och lagningar, något blekt

323786

2015-08-25