John Drugge

John Drugge
John Drugge
John Drugge
John Drugge
John Drugge
John Drugge

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN DRUGGE (1914-1992), Sträckande and, signerad Drugge, olja på duk, 48x60 cm

323791

2015-08-30