Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
AXEL GILLIS HAFSTRÖM (1841-1909)
Lekande barn i snö, signerad och daterad A G Hafström 1866, olja, duk på pannå, 20,5x27 cm,
Kollektion Vasa
323806
2015-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här