Axel Gillis Hafström Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL GILLIS HAFSTRÖM (1841-1909)
Lekande barn i snö, signerad och daterad A G Hafström 1866, olja, duk på pannå, 20,5x27 cm,
Kollektion Vasa

323806

2015-09-13