Salvador Dali färgträsnitt

Salvador Dali färgträsnitt
Salvador Dali färgträsnitt
Salvador Dali färgträsnitt
Salvador Dali färgträsnitt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): La Divine Comédie: Les Traites envers leur patric, 1960, signerad Dali och otydligt numerad med röd penna, färgträsnitt, bladstorlek 33x26 cm
PROVENIENS: Galerie Börjeson, Malmö
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 1071

Något gulnad

323808

2015-08-25