Olof Krumlinde oljemålning Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OLOF KRUMLINDE (1856-1945), Landskap, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, 90,5x70 cm

323826

2015-09-13