Engelsk pläter

Engelsk pläter
Engelsk pläter
Engelsk pläter
Engelsk pläter
Engelsk pläter
Engelsk pläter

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAROTTER, 2 st, FAT, 2 st, KAROTTOMTAG, pläter, bl a England, 1800/1900-tal, brickor och omtag diameter ca 23-28 cm

Bruksslitage, insats saknas till karottomtag

323827

2015-08-25