Otto Gripensvärd oljemålning Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OTTO GRIPENSVÄRD (1847-1933), Slädfärd, signerad Otto Gripensvärd, betitlad Bredsjö, olja på duk, 107x73 cm

323828

2015-09-13