Samovar pläter

Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMOVAR, pläter, 1800-tal, reliefdekor med motiv av rocailler, benställning med brännare, höjd ca 40 cm

Slitage, repor

323829

2015-08-25