Teodor Heurlin Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TEODOR HEURLIN (1867-1953), Lill-Jans le beau reste 1893, signerad T Heurlin, olja på duk, 33x52 cm

323832

2015-09-13