Karl-Erik Forsberg serigrafi

Karl-Erik Forsberg serigrafi
Karl-Erik Forsberg serigrafi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL-ERIK FORSBERG (1914-1995): Columbus, signerad och daterad Karl-Erik Forsberg 1990, 129/250, färgserigrafi, ca 27x25 cm

323846

2015-08-25