Geskel Saloman Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GESKEL SALOMAN (1821-1902), På hundpromenad, monogramsignerad GS samt Geskel Saloman på spännramen, olja på duk, 23,5x34 cm

323851

2015-09-13