Olof Arborelius Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Flanörer i allén, monogramsignerad OA, kvalåtenskapsintyg med sigill a tergo, olja på pappannå, 15,5x24 cm

323852

2015-09-13