August Malmström Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AUGUST MALMSTRÖM (1829-1901), Den glada modellen, osignerad, intygad a tergo, olja på duk, 51,5x32

Dubblerad

323857

2015-09-13