Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AUGUST JERNBERG (1826-1896), Stilleben,
signerad A Jernberg, olja på duk, 42x38 cm
Krackeleringar
323860
2015-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här