August Jernberg Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AUGUST JERNBERG (1826-1896), Stilleben,
signerad A Jernberg, olja på duk, 42x38 cm

Krackeleringar

323860

2015-09-13