Reinhold Norstedt Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

REINHOLD NORSTEDT (1843-1911), Parkmotiv, Fogelsta, signerad och daterad Reinhold Norstedt Fogelsta Salem 1872, olja, duk på pannå, 21x32 cm

323861

2015-09-13