Reinhold Norstedt Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

REINHOLD NORSTEDT (1843-1911), Par på månskenspromenad, stämpelsignerad Reinhold Norstedt , olja på pannå, 20x29,5 cm, stämplad text a tergo "Namnteckning stämplad på Minnesutställningen i Färg och Form 1937",
UTSTÄLLD: Reinhold Norstedt - Minnesutställning, Färg och Form, Stockholm 1937

323863

2015-09-13