Elias Erdtman Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELIAS ERDTMAN (1862-1945): Naturstudie II, signerad och daterad E.E-n 84, olja på duk på pannå, 20x33 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

323867

2015-09-13