Gavlar till trädgårdsbänk

Gavlar till trädgårdsbänk
Gavlar till trädgårdsbänk
Gavlar till trädgårdsbänk
Gavlar till trädgårdsbänk

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSBÄNK / GAVLAR, 1 par, 1900-tal, svartlackerat gjutjärn, genombruten dekor, höjd ca 79 cm

Omfattande rostangrepp, färgbortfall, skador

323897

2015-08-25