Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POTTSKÅP, 2 st, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålade, förgyllda beslag, låda i sargen, höjd ca 74, 40x40 cm
Omarbetade
323899
2015-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här