Byrå gustaviansk stil
2015-08-26
323903
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 82, 82x46 cm
Nyckel saknas, omarbetad