Mats Pehrson blandteknik

Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATS PEHRSON (född 1958): "At Dawn", a tergo monogramsignerad och daterad MP -97, blandteknik, ca 71x56 cm

323927

2015-08-25