Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
DUX, fåtölj, Ljung Industrier, 1950/60-tal, stomme i ek, blommig klädsel, sitthöjd ca 40 cm
Delvis torkad stoppning, stomme med smärre ytskador
323931
2015-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här