Skåp 1900-talets första hälft

Skåp 1900-talets första hälft
Skåp 1900-talets första hälft
Skåp 1900-talets första hälft
Skåp 1900-talets första hälft
Skåp 1900-talets första hälft
Skåp 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets första hälft, bemålat, förgyllda beslag, höjd 184, 105x52 cm

Nyckel finns, senare bemålat, senare beslag

323935

2015-08-25