Soffa fåtölj Elias Barp

Soffa fåtölj Elias Barp
Soffa fåtölj Elias Barp
Soffa fåtölj Elias Barp
Soffa fåtölj Elias Barp
Soffa fåtölj Elias Barp
Soffa fåtölj Elias Barp
Soffa fåtölj Elias Barp
Soffa fåtölj Elias Barp
Soffa fåtölj Elias Barp
Soffa fåtölj Elias Barp
Soffa fåtölj Elias Barp
Soffa fåtölj Elias Barp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELIAS BARP, soffa, fåtölj, "Den spanska möbeln", Gärsnäs, 1920/30-tal, betsad bok, sitthöjd ca 40, djup ca 76 resp 74, soffans längd ca 141 cm

Bruksslitage, smärre skador

323937

2015-08-25