Byrå
2015-08-25
323938
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets slut, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 98, 104x45,5 cm
Nyckel saknas, omarbetad