Servisdelar design Louise Adelborg
Klubbat för:
550 SEK
1 200 SEK
LOUISE ADELBORG, kaffe- och teservis, totalt 28 dlr, "Swedish Grace", Rörstrand, bestående av 6 kaffekoppar med fat,10 tekoppar med fat, 12 assietter, 4 tefat medföljer
Slitage, en tekopp med invändiga repor och missfärgning
323939
2015-08-26