Servisdelar design Louise Adelborg

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

LOUISE ADELBORG, kaffe- och teservis, totalt 28 dlr, "Swedish Grace", Rörstrand, bestående av 6 kaffekoppar med fat,10 tekoppar med fat, 12 assietter, 4 tefat medföljer

Slitage, en tekopp med invändiga repor och missfärgning

323939

2015-08-26