Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LÄSBORD, 1900-talets andra hälft, lackerad metallstomme, skiva i teak, höj- och sänkbart, maxhöjd 77, läsyta 61x34 cm
Brukslitage
323942
2015-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här