Läsbord

Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LÄSBORD, 1900-talets andra hälft, lackerad metallstomme, skiva i teak, höj- och sänkbart, maxhöjd 77, läsyta 61x34 cm

Brukslitage

323942

2015-08-25