Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Vy över solnedgång, monogramsignerad PMP, olja på pannå, ca 37 x 46 cm
323945
2015-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här