Primus Mortimer Pettersson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Vy över solnedgång, monogramsignerad PMP, olja på pannå, ca 37 x 46 cm

323945

2015-08-26