Soffbord Fredrik Schrieven-Abeln

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK SCHRIEVEN-ABELN, soffbord, 1960-tal, bordsskiva i glas, betsat underrede, höjd ca 49, 120x75 cm

Smärre skador

323950

2015-08-25