John Kindborg Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHN KINDBORG (1861-1907),
Landskap, Södersund, signerad och daterad John Kindborg Södersund 87,
olja på duk 53x105 cm

323957

2015-09-13