Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, ek, sits och rygg läderbeklädda med s k gyllenläder, dekorspik, träskuren dekor, benavslut med lejontassar, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, en sits med skador

323971

2015-08-26