Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, 4-lådig, förgyllda beslag, kulfötter, dekor av halvkolonner, höjd ca 99, 93x51 cm
Avlutat, nyckel saknas
323973
2015-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här